Z mojej pracowni

Tu moje myśli jak motyle z poczwarki przeobrażają się w projekty.
Marzenia i sny stają się rzeczywistością.
Poruszone magią i owiane tajemnicą szkice budzą się do życia.

Wymodelowane szablony, odciśnięte na tkaninach lub dzianinach,
skrojone i połączone nicią wyłaniają się spod maszyn do szycia.
Ozdobione pasmanterią ożywają na modelkach, by na sesji zdjęciowej
błyszczeć w świetle reflektorów, niczym poranna rosa na kwiatach.
Wszystko to dla Was, byście poczuły się wyjątkowo i pięknie.

Jeśli chcesz zobaczyć jakie nowe pomysły zagościły w mojej pracowni i co obecnie tworzę, to zapraszam serdecznie.

Wspomnienie lata, czyli sukienki z kolekcji „Utkane z kwiatów”
Trzy propozycje stworzone w ostatnim sezonie. Klasyczne kroje w różnych deseniach. Wygodne, eleganckie i ponadczasowe. Idealne zarówno na specjalną okazję jak i na co dzień.

„Płaszcz czekoladowy”

A na obecną porę roku, kiedy za oknami nadal śnieg i mróz specjalnie dla was przygotowałam coś znacznie cieplejszego.Zainspirowana chłodnym, zimowym wieczorem, który najchętniej spędzam przy kominku z filiżanką gorącej czekolady, zaprojektowałam i uszyłam płaszcz. Miękki, z obszernym kapturem, wykonany w całości z wełny parzonej w kolorze gorzkiej czekolady. Można się nim otulić niczym kocem. Poczuć się ciepło i komfortowo nawet w największą śnieżną zamieć.

„Karnawałowy motyl”

A to ostatni mój projekt – sukienka karnawałowa inspirowana motylem. Projekt powstał na bazie klasycznego kroju sukienki typu „mała czarna”. Aby jednak wzbogacić ją i nadać niecodzienny charakter postanowiłam wykończyć całość w finezyjny sposób. W tym celu doszyłam cieniutkie, prześwitujące elementy z organdyny. Specjalnie splisowane i usztywnione podczas najmniejszego ruchu unoszą się i „tańczą” niczym skrzydła motyla.

A to zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej. Stworzone podczas imprezy z cyklu FotoGenerator w studiu Flash. Miłego oglądania:D